Новини
Початок навчального року.

startyear20123-го вересня в Рівненській Духовній Семінарії ХВЄ, урочисто і благословенно був розпочатий новий навчальний рік. В конференц залі Семінарії на урочистості зібралися студенти, викладачі та запрошені гості. Як годиться для християн, зуст

річ було розпочато з молитви благословення і cпіву святкового псалму у виконанні студентів 2-го курсу, що навчаються на програмі «Регент церковного хору »
З привітальним словом до студентів звернулися декан факультету Музичного служіння Борис Свістюла, академічний декан Семінарії Олександр Трофімчук, та Олександр Третяк, ректор Рівненської Семінарії . Заключним словом наставлення поділився запрошений гість свята, Анатолій Яковець, заступник єпископа ХВЄ Рівненщини. Зокрема він наголосив, що сучасному поколінню потрібно цінувати часом даним від Господа,і використовувати його для реалізації своїх на ниві Господній. В завершенні своєї промови Анатолій Георгійович звершив молитву благословення за викладачів, студентів та керівництво Семінарії.

(Понеділок, 03 вересня 2012, 12:38)
Конференція в Мінську

misk16-18 серпня 2012 року в приміщенні церкви «Благодать», що у Мінську, пройшла 19 конференція дитячих служителів церков ХВЄ СНД. Девізом конференції стали слова апостола Павла, звернені до молодого служителя Тимофія «Проповідуй Слово, будь пильний у всьому, сповняй свою службу.» (2Тим.4:2-5)

Учасниками з’їзду стали 126 делегатів із Білорусії, Росії та України. Зокрема, представниками дитячого служіння з України були 11 делегатів на чолі із заввідділом дитячого служіння церков ХВЄ Л.Ф.Оніщук та ОЦ ХВЄ П.О.Жмуром,викладачами Рівненської Духовної Семінарії Ніколаєвою Н.М. та Шкіндер Л.П.
Конференція пройшла в дружній братерській атмосфері та у присутності Святого Духа. Свідоцтва, лекції, проповіді, обмін досвідом, практичні поради для розвитку дитячого служіння, спів, участь дітей Недільної школи місцевої церкви - ось неповний перелік заходів, що відбувалися протягом трьох насичених днів конференції. Усі присутні мали чудову можливість почерпнути благословення від Господа, підкріпити духовні сили та отримати новий заряд енергії для ефективного служіння дітям.

На фото: учасники конференції.

(Понеділок, 20 серпня 2012, 12:37)
Випуск 2012

grad2012200 працівників  для церкви! Саме такій кількості випускників Рівненської Духовної Семінарії було вручено дипломи із присвоєнням певної  кваліфікації.  В останні дні весни в Рівненській Духовній Семінарії  і Академії ХВЄ відбувся випуск студентів. Свято котре зібрало  випускників духовної альма-матері  з усіх куточків України ну і звісно Рівненщини зокрема. Приміщення в котрому проходили урочистості   з нагоди випуску було переповнене, друзями та рідними людьми котрі прийшли привітати  випускників.  Гарний настрій, святкова атмосфера, море квітів ну і звісно слова наставлення і привітання  від поважних гостей, все це сприяло тому, що випуск пройшов  натхненно і благословенно.   

Власне саму програму урочистого заходу  розпочав  музичний гурт «Еммануїл» м.Рівне,  учасниками котрого є переважно в минулому випускники музичного факультету, Рівненської Семінарії. А далі слово для привітання  було надано для запрошених гостей. Зокрема до всіх присутніх , а особливо до випускників звернувся  Адріан МакБрайт, представник місії «DropInnMinistries» з Північної Ірландії, що є давнім партнером РДСіА.   Він наголосив на 7-ми важливих аспектах досягнення духовної зрілості у Христі Ісусі.  Опісля гостя з Ірландії,  до випускників  також звернулись зі словом привітання та наставлення завідувач відділу  освіти при  об’єднанні церков ХВЄ Рівненської області , Петро Васильович Музичук,  та єпископ об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Дем’янович Боришкевич.  Ну а потім довгоочікуваний момент вручення дипломів.  200 випускників отримали дипломи, кожен згідно своєї кваліфікації: це і вчителі Недільної школи,  і регенти церковного хору,  і бакалаври місіології. 

Від імена адміністрації РДСіА, бажає всім випускникам  благословення в подальшій праці на ниві Господній.

Пресс-центр РДСіА  

 www.rdsa.rv.ua

[flickr set=72157630014655934]

(Понеділок, 30 квітня 2012, 12:36)
Ще одна сесія позаду

philipЗ 21 січня по 1 лютого відбулася навчальна сесія факультету Церковного служіння. Навчання проходило для двох груп студентів, що навчаються на програмах «Бакалавр місіології» та «Керівник молоді і християнський служитель»

Під час сесії студенти прослухали курс лекцій з наступних предметів: «Еклезіологія», та «Християнська етика», які викладали Трофімчук О.В. та Філіп В.С. відповідно.

Вчення про природу і властивості Церкви (що вивчає еклезіологія), гарно злилися із внутрішніо-етичними питанням окремо взятого християнина, а нелегкі восьмигодинні лекції доповнювалися гарячими молитвами, спілкуванням та виїздами в церкви Гощанського, Дубенського та Здолбуніського районів.

Два тижні навчальної сесії минуло, проте сподіваємось молоде покоління служителів збагатилося духовно та отримало ще одну «порцію» того, що непотрібно носити за плечима…

Прес-служба РДС

На фото: Філіп В.С.

{gallery}phili02.2013{/gallery}

(П'ятниця, 01 лютого 2013, 19:26)
Кучер О.В в РДС

kucherДух Святий... Третя особа Божества. Група керівників молоді, що навчається в РДСА на програмі факультету Церковного служіння із цікавістю слухали курс "Пневматологія", який викладав  Пастор і вчитель Олександр Володимирович  Кучер.   Група студентів із великим задоволенням слухали лекції Олександра Володимировича, адже як майбутні служителі церкви, вони повинні усвідомити, хто є духовна людина. Багато студентів поміняли свої думки та стереотипи відносно бачення якою має бути духовна людина. Група висловлює подяку Олександру Володимировичу за цікаве та змістовне навчання.

(П'ятниця, 30 березня 2012, 12:34)
Четвер, 11 серпня 2016 00:00

Запрошуємо на навчання

AddThis Social Bookmark Button

Рівненська духона семінарія ХВЄ, оголошує набір на новий навчальний рік.

Пропонуємо навчання за наступними напрямками:
- Бакалавр богослів'я та церковного служіння

- Молодіжне служіння

- Регент хору та керівник музично-хоровогу колективу

- Вчитель Недільної школи

- Інструктор-методист НШ

 Документи, необхідні для вступу:

Вівторок, 10 березня 2015 10:39

Місіонерська практика

AddThis Social Bookmark Button

446-7 березня 5 студентських команд факультету Церковного служіння відправилися на місіонерську практику. Активну участь в місіонерському служінні наші студенти будуть звершувати на Харківщині, Волині та в Гощанському районі. Будемо вдячні всім хто згадуватиме служіння наших студентів на місіонерських полях.

Понеділок, 06 жовтня 2014 20:39

25 років служіння РДСА

AddThis Social Bookmark Button

12Рівненька Духовна семінарія і Академія ХВЄ відзначила свій 25-річний ювілей, який відбувся 27 вересня 2014 року на базі церкви «Свята Трійця» м Рівне. Аби згадати досягнення та довгу дорогу розвитку біблійного закладу, на свято з’їхалися студенти, викладачі та випускники РДСА.

Про це повідомляє викладач навчального закладу Оксана Вітюк.

Ректор семінарії Олександр Третяк закликав усіх до молитви з подякою Богу за всіх, хто брав участь у започаткуванні духовної освіти. Особливої уваги заслуговує засновник закладу Павло Купріянович Василець.

«Саме йому Господь поклав у серце таку ідею, - зазначив Олександр Третяк. – Подякуймо Господу, Який дав сили пройти через перешкоди і втілити цей задум в життя». За весь період свого існування Семінарія підготувала 8600 випускників, зокрема місіонерів, пасторів, регентів, молодіжних керівників, вчителів Недільної школи.

Спогадами про початок праці семінарії поділилися директор місії «Без кордонів» Микола Богданець, завідуючий відділом освіти області Петро Музичук, а також єпископ ЦХВЄ Рівненщини Віктор Боришкевич.

Багато щирих привітань і побажань подальшої плідної праці прозвучали від випускників, друзів і партнерів, яких за роки праці назбиралося чимало. Зокрема, вітання першого заступника голови об`єднання ХВЄ Волині Василя Паламарчука, директора місії «Агапе» Сергія Нестерука, замісника керівника відділу служіння глухих України Ігоря Заболоцького, директора місії милосердя «Добрий самарянин» Ростислава Боришкевича, ректора Слов’янського Університету Вашингтона (США) Миколи Віннічука, Фредеріка Квасі Інтьямо із Республіки Гана (Африка).

Справжньою прикрасою свята став об’єднаний хор випускників Музичного факультету РДСА під керуванням Бойко Наталії Богданівни.

«З різних куточків нашого краю з’їжджаються молоді хлопці та дівчата, щоб і надалі вдосконалювати свою майстерність і славити Господа піснею», - зазначають організатори свята.

Викладачі Семінарії зазначають, що обов’язком кожного християнина є зростання у пізнанні Бога та Його волі.

«Мета Рівненської Духовної Семінарії – допомогти усім бажаючим вчитися, заохотити молодих і старших здобувати знання і застосовувати їх у подальшій праці. Саме тому без корисних порад, вчення не відбувається жоден захід РДСА. І цього дня без духовної поживи не залишився кожен, хто прибув на свято», - зауважують організатори.

Пастор, місіонер, директор Східноєвропейського Лідерського Форуму Ярослав Лукасік наголосив на важливості місії та покликання для кожного християнина.

«Коли хтось хоче за Мною йти, хай зречеться себе самого, візьме свій хрест і йде за Мною» (Мт.16:24). Служитель зауважив, що для слідування за Христом треба було виконати дві умови.

«Перша – зректися себе, тобто перестати жити за правилом «я – центр Всесвіту», кожного дня вбивати у собі егоїста. Друга – взяти свій хрест. Христос не мав на увазі якісь страждання, про які часто люди кажуть: «Це мій хрест». Для Самого Сина Божого хрест став метою життя, Його місією, засобом примирення людей і Отця. Так само і ми були створені для певної місії, і це не набуття якогось земного капіталу, нерухомості, автомобіля. Все, що ми тут маємо - це засіб для виконання Божої мети», - зазначив Ярослав Лукасік.

Пастор-місіонер звернув увагу на те, що хрест для нас – це добрі вчинки, задля яких ми народжені, а саме: нести у світ світло Євангелії, кликати людей до примирення із Творцем, бути у своїх ділах послідовниками Христа.

«Хрест Христа для нас – це ключ до неба. Бог шукає людей, які візьмуть свого хреста, які будуть думати і діяти так, як того хоче Він, девізом котрих стануть слова Христа: «Хліб Мій – чинити волю Того, Хто послав Мене», - наголосив він.

Серед присутніх на святі був і керівник відділу освіти при ЦХВЄУ Віктор Вознюк. Багато років він був членом євангелізаційної групи, тому цю справу знає «зсередини».

З плином часу та змінами у суспільстві повинні мінятися і методи донесення людям Євангелії. Саме про це розмірковував спікер. Він окреслив вектори євангелізації української церкви.

Служитель розповів про важливість не лише зовнішньої євангелізації, але й про євангелізацію воцерковленого молодого покоління, яке у жодному випадку не можна втрачати.

Присутні на ювілеї РДСА кажуть, що програма свята була цікавою і корисною. Вони змогли зустрітися зі давніми друзями.

«Знову і знову лунали подяки випускників їхнім наставникам. Сподіваємося, Господь і надалі благословить всіх, хто робить вклад у працю Рівненської Духовної Семінарії, зміцнить їхні серця і руки», - кажуть організатори 25-річного ювілею Духовної семінарії.


Середа, 17 вересня 2014 13:53

Ювілей Семінарії

AddThis Social Bookmark Button

rdsa27 вересня, 2014 р. в приміщенні церкви "Святої Трійці", м.Рівне, відбудеться святкова конференція та зустріч випускників Рівненської духовної Семінарії. Ось уже 25 років РДСА несе служіння на ниві духовної освіти. За це проміжок часу випускниками нашого навчального закладу стало більше 8,500 студентів, котрі навчались на різних програмах Семінарії.

Запрошуємо всіх студентів, випускників, молодь, та всіх бажаючих відвідати цей урочистий захід. Спікерами конференції будуть старший єпископ ЦХВЄУ, Паночко М.С. та керівник відділу освіти ЦХВЄУ, Вознюк В.В.

Вхід вільний для всіх бажаючих.

Понеділок, 07 липня 2014 09:30

Набір на новий навчальний рік

AddThis Social Bookmark Button

893148Рівненська Духовна Семінарія оголошує набір абітурієнтів на новий навчальний рік очно-заочної форми навчання.

Факультет Церковного Служіння

        - бакалавр Богослов’я і церковного служіння, (термін навчання - 4 роки)

       - програма підготовки керівників молоді (термін навчання - 2 роки)

         - програма підготовки сурдоперекладачів-місіонерів (термін навчання -2 роки)

Факультет Музичного служіння

       - програма підготовки регентів церковних хорів та керівників музично-хорових колективів    

           (термін навчання - 2 роки)

Факультет Християнської освіти

       - програма підготовки вчителів недільних шкіл та працівників табірного служіння (термін навчання - 1 рік)

         - програма підготовки інструкторів-методистів недільних шкіл (термін навчання – 2 роки.)

За детальною інформацією і пакетом вступних документів завертайтеся за адресою:

м.Рівне, вул. Хліборобів, 2.(Новий Двір)

або завантажуйте за з нашого сайту.

Якщо вас цікавить додаткова інформація, телефонуйте:

тел. (0362) 681222

моб.тел 097 8606647

www.rdsa.rv.ua

П'ятниця, 21 березня 2014 13:19

Славік Радчук в РДС

AddThis Social Bookmark Button

21.03.2014. Рівненську Семінарію відвідав відомий у багатьох країнах світу, євангелист Славік Радчук.
Студенти Семінарії мали нагоду послухати з вуст євангелиста звернення та заклик до щирого служіння Господеві. Славік наголосив, що сучасна генерація має набагато більше можливостей для благовістя ніж колись мали наші батьки, тож він закликав молодь ефективно використовувати час. Студенти із задоволенням провели час спілкування із Славіком Радчуком, а в кінці спілкування він звершив молитву за них.

П'ятниця, 21 березня 2014 13:17

Анатолій Кліновський в Семінарії

AddThis Social Bookmark Button

12-14 березня, Анатолій Іванович Кліновський викладав курс "Управління церквою" для групи студентів, що навчаються на бакалаврській програмі факультету Церковного служіння, Рівненської Семінарії. Окрім цього, Анатолій Іванович із задоволенням провів в позаурочний час своєрідний міні-семінар для усіх студентів Семінарії які навчаються на інших програмах.

Понеділок, 27 січня 2014 17:31

Вручення сертифікатів в Зарічному

AddThis Social Bookmark Button

 

426 січня, в церкві смт.Зарічне відбулося вручення сертифікатів для групи молоді, що пройшла 3-місячний початковий курс для вчителів Недільної школи. Навчання проводилось на базі місцевої церкви викладачами Рівненської Духовної Семінарії.

           В смт. Зарічне, що є одним із найвіддаленіших районних центрів від Рівного (230 км), на протязі останніх трьох місяців вирувало справжнє студентське життя. Адже молодь цього району виявила бажання пройти початковий навчальний курс підготовки вчителів Недільної школи підготований викладачами та методистами Рівненської Семінарії. Понад 60 молодих хлопців та дівчат успішно здали екзамени та отримали сертифікати про завершення цього курсу.  

         Врученню сертифікатів передувало святкове служіння з участю молоді та гостей Зарічненської церкви. На святі були присутні, ректор Рівненської Семінарії О.В.Третяк, керівник відділу навчання при Рівненському об’єднанню ХВЄ П.В.Музичук, керівник відділу дитячого служіння О.В.Рощук, та старший пресвітер Зарічненського району В.М.Кучміч.

Щиро вітаємо молодь яка зробила перші кроки у розвитку своїх знань в сфері дитячого служіння. Бажаємо вам подальшого духовного зростання та розвитку своїх здібностей.

AddThis Social Bookmark Button

35963589Шановні друзі,дозвольте від імені працівників та студентів Рівненської Духовної Семінарії ХВЄ сердечно привітати Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаємо Вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступаючий рік стане для вас роком миру, злагоди та зростання в пізнанні Господа нашого Ісуса Христа.

Безцінний дарунок Різдва є своєрідним нагадуванням для нас, що ми є улюблені у Господа. Cлава Ісусу Христу!
З молитвами про Вас, колектив Рівненської Духовної Семінарії ХВЄ

AddThis Social Bookmark Button

17 грудня 2013 року в приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч керівників церковної та академічної освіти ЦХВЄУ.

 

Віктор Вознюк

 

На підсумкову зустріч освітян з’їхалися завідувачі обласних відділів освіти ЦХВЄУ, а також  керівники духовних навчальних закладів братерства – Київського біблійного інституту, Рівненської богословської семінарії, Слов’янської біблійної школи, Коростенської семінарії практичного богослів’я, Тернопільської біблійної семінарії, Полтавської біблійної семінарії, Київської богословської семінарії "Благодать та істина".

Привітавши присутніх, завідувач Відділу освіти Церкви ХВЄ України Віктор Вознюк надав слово старшому єпископу ЦХВЄУ Михайлові Паночку. "Ми всі розуміємо наскільки важливим є біблійне навчання, - сказав Михайло Степанович, прочитавши уривок з Євангелія від Івана 10:9. – Ніхто не зможе вичерпати Слово Боже до дна, в основі Якого Ім’я Ісуса Христа. Хочу дати вам, вчителі, декілька порад: людей треба вести на "пасовиська зелені", сила Церкви полягає в близьких стосунках з Христом, і саме в Ньому є вся доброта і багатство християнина".

Після спільної молитви слово взяв Віктор Вознюк, який говорив про відношення до ситуації, що склалася в Україні. "Публічна інформація – це тільки невелика частина "айсберга". І саме через незнання повної картини християнами сатані вдається вивести їх із рівноваги. Тому остерігаймося, щоб, аналізуючи політичні події, не зайти в зону осудження, де люди травляться неправдивою інформацією, і не надіймося на людей, а тільки на Бога", - резюмував завідувач Відділу освіти ЦХВЄУ.

Після того керівники відділів освіти в областях та керівники навчальних закладів звітували за працю в 2013 році, а також за стан реалізації проекту "Засади віровчення ЦХВЄУ" та реалізацію посібника для служителів "Богослужбова практика ЦХВЄУ" в церквах ХВЄ України.

 

 

Спільне фото освітян

По обіді освітяни обговорили ряд важливих питань, серед яких питання про порозуміння між різними школами та навчальними програмами в контексті освітнього процесу ЦХВЄУ, поновлення реєстру викладачів, запровадження програми навчання для усіх проповідників братерства, питання майбутнього об’єднання церковної та академічної освіти, поїздка наступного року працівників Відділу освіти ЦХВЄУ до Ізраїлю, а також дата наступної робочої зустрічі в Одесі.

Після того адміністратор Відділу освіти ЦХВЄУ Василь Попудник представив корисну друковану продукцію – щотижневик та календар-планувальник на 2014 рік, які вийшли в світ під редакцією Відділу освіти ЦХВЄУ.

Секретар Відділу освіти ЦХВЄУ Богдан Галюк обговорив з присутніми проблеми прес-служб обласних відділів освіти братерства, зауваживши як позитивні так і негативні аспекти служіння в інформаційному середовищі.

Вкінці зустрічі з числа освітян була створена робоча група, яка займеться написанням підручника для батьків, ініційованим комітетом ЦХВЄУ.

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 

Четвер, 11 серпня 2016 00:00

Запрошуємо на навчання

AddThis Social Bookmark Button

Рівненська духона семінарія ХВЄ, оголошує набір на новий навчальний рік.

Пропонуємо навчання за наступними напрямками:
- Бакалавр богослів'я та церковного служіння

- Молодіжне служіння

- Регент хору та керівник музично-хоровогу колективу

- Вчитель Недільної школи

- Інструктор-методист НШ

 Документи, необхідні для вступу:

Вівторок, 10 березня 2015 10:39

Місіонерська практика

AddThis Social Bookmark Button

446-7 березня 5 студентських команд факультету Церковного служіння відправилися на місіонерську практику. Активну участь в місіонерському служінні наші студенти будуть звершувати на Харківщині, Волині та в Гощанському районі. Будемо вдячні всім хто згадуватиме служіння наших студентів на місіонерських полях.

Понеділок, 06 жовтня 2014 20:39

25 років служіння РДСА

AddThis Social Bookmark Button

12Рівненька Духовна семінарія і Академія ХВЄ відзначила свій 25-річний ювілей, який відбувся 27 вересня 2014 року на базі церкви «Свята Трійця» м Рівне. Аби згадати досягнення та довгу дорогу розвитку біблійного закладу, на свято з’їхалися студенти, викладачі та випускники РДСА.

Про це повідомляє викладач навчального закладу Оксана Вітюк.

Ректор семінарії Олександр Третяк закликав усіх до молитви з подякою Богу за всіх, хто брав участь у започаткуванні духовної освіти. Особливої уваги заслуговує засновник закладу Павло Купріянович Василець.

«Саме йому Господь поклав у серце таку ідею, - зазначив Олександр Третяк. – Подякуймо Господу, Який дав сили пройти через перешкоди і втілити цей задум в життя». За весь період свого існування Семінарія підготувала 8600 випускників, зокрема місіонерів, пасторів, регентів, молодіжних керівників, вчителів Недільної школи.

Спогадами про початок праці семінарії поділилися директор місії «Без кордонів» Микола Богданець, завідуючий відділом освіти області Петро Музичук, а також єпископ ЦХВЄ Рівненщини Віктор Боришкевич.

Багато щирих привітань і побажань подальшої плідної праці прозвучали від випускників, друзів і партнерів, яких за роки праці назбиралося чимало. Зокрема, вітання першого заступника голови об`єднання ХВЄ Волині Василя Паламарчука, директора місії «Агапе» Сергія Нестерука, замісника керівника відділу служіння глухих України Ігоря Заболоцького, директора місії милосердя «Добрий самарянин» Ростислава Боришкевича, ректора Слов’янського Університету Вашингтона (США) Миколи Віннічука, Фредеріка Квасі Інтьямо із Республіки Гана (Африка).

Справжньою прикрасою свята став об’єднаний хор випускників Музичного факультету РДСА під керуванням Бойко Наталії Богданівни.

«З різних куточків нашого краю з’їжджаються молоді хлопці та дівчата, щоб і надалі вдосконалювати свою майстерність і славити Господа піснею», - зазначають організатори свята.

Викладачі Семінарії зазначають, що обов’язком кожного християнина є зростання у пізнанні Бога та Його волі.

«Мета Рівненської Духовної Семінарії – допомогти усім бажаючим вчитися, заохотити молодих і старших здобувати знання і застосовувати їх у подальшій праці. Саме тому без корисних порад, вчення не відбувається жоден захід РДСА. І цього дня без духовної поживи не залишився кожен, хто прибув на свято», - зауважують організатори.

Пастор, місіонер, директор Східноєвропейського Лідерського Форуму Ярослав Лукасік наголосив на важливості місії та покликання для кожного християнина.

«Коли хтось хоче за Мною йти, хай зречеться себе самого, візьме свій хрест і йде за Мною» (Мт.16:24). Служитель зауважив, що для слідування за Христом треба було виконати дві умови.

«Перша – зректися себе, тобто перестати жити за правилом «я – центр Всесвіту», кожного дня вбивати у собі егоїста. Друга – взяти свій хрест. Христос не мав на увазі якісь страждання, про які часто люди кажуть: «Це мій хрест». Для Самого Сина Божого хрест став метою життя, Його місією, засобом примирення людей і Отця. Так само і ми були створені для певної місії, і це не набуття якогось земного капіталу, нерухомості, автомобіля. Все, що ми тут маємо - це засіб для виконання Божої мети», - зазначив Ярослав Лукасік.

Пастор-місіонер звернув увагу на те, що хрест для нас – це добрі вчинки, задля яких ми народжені, а саме: нести у світ світло Євангелії, кликати людей до примирення із Творцем, бути у своїх ділах послідовниками Христа.

«Хрест Христа для нас – це ключ до неба. Бог шукає людей, які візьмуть свого хреста, які будуть думати і діяти так, як того хоче Він, девізом котрих стануть слова Христа: «Хліб Мій – чинити волю Того, Хто послав Мене», - наголосив він.

Серед присутніх на святі був і керівник відділу освіти при ЦХВЄУ Віктор Вознюк. Багато років він був членом євангелізаційної групи, тому цю справу знає «зсередини».

З плином часу та змінами у суспільстві повинні мінятися і методи донесення людям Євангелії. Саме про це розмірковував спікер. Він окреслив вектори євангелізації української церкви.

Служитель розповів про важливість не лише зовнішньої євангелізації, але й про євангелізацію воцерковленого молодого покоління, яке у жодному випадку не можна втрачати.

Присутні на ювілеї РДСА кажуть, що програма свята була цікавою і корисною. Вони змогли зустрітися зі давніми друзями.

«Знову і знову лунали подяки випускників їхнім наставникам. Сподіваємося, Господь і надалі благословить всіх, хто робить вклад у працю Рівненської Духовної Семінарії, зміцнить їхні серця і руки», - кажуть організатори 25-річного ювілею Духовної семінарії.


Середа, 17 вересня 2014 13:53

Ювілей Семінарії

AddThis Social Bookmark Button

rdsa27 вересня, 2014 р. в приміщенні церкви "Святої Трійці", м.Рівне, відбудеться святкова конференція та зустріч випускників Рівненської духовної Семінарії. Ось уже 25 років РДСА несе служіння на ниві духовної освіти. За це проміжок часу випускниками нашого навчального закладу стало більше 8,500 студентів, котрі навчались на різних програмах Семінарії.

Запрошуємо всіх студентів, випускників, молодь, та всіх бажаючих відвідати цей урочистий захід. Спікерами конференції будуть старший єпископ ЦХВЄУ, Паночко М.С. та керівник відділу освіти ЦХВЄУ, Вознюк В.В.

Вхід вільний для всіх бажаючих.

Понеділок, 07 липня 2014 09:30

Набір на новий навчальний рік

AddThis Social Bookmark Button

893148Рівненська Духовна Семінарія оголошує набір абітурієнтів на новий навчальний рік очно-заочної форми навчання.

Факультет Церковного Служіння

        - бакалавр Богослов’я і церковного служіння, (термін навчання - 4 роки)

       - програма підготовки керівників молоді (термін навчання - 2 роки)

         - програма підготовки сурдоперекладачів-місіонерів (термін навчання -2 роки)

Факультет Музичного служіння

       - програма підготовки регентів церковних хорів та керівників музично-хорових колективів    

           (термін навчання - 2 роки)

Факультет Християнської освіти

       - програма підготовки вчителів недільних шкіл та працівників табірного служіння (термін навчання - 1 рік)

         - програма підготовки інструкторів-методистів недільних шкіл (термін навчання – 2 роки.)

За детальною інформацією і пакетом вступних документів завертайтеся за адресою:

м.Рівне, вул. Хліборобів, 2.(Новий Двір)

або завантажуйте за з нашого сайту.

Якщо вас цікавить додаткова інформація, телефонуйте:

тел. (0362) 681222

моб.тел 097 8606647

www.rdsa.rv.ua

П'ятниця, 21 березня 2014 13:19

Славік Радчук в РДС

AddThis Social Bookmark Button

21.03.2014. Рівненську Семінарію відвідав відомий у багатьох країнах світу, євангелист Славік Радчук.
Студенти Семінарії мали нагоду послухати з вуст євангелиста звернення та заклик до щирого служіння Господеві. Славік наголосив, що сучасна генерація має набагато більше можливостей для благовістя ніж колись мали наші батьки, тож він закликав молодь ефективно використовувати час. Студенти із задоволенням провели час спілкування із Славіком Радчуком, а в кінці спілкування він звершив молитву за них.

П'ятниця, 21 березня 2014 13:17

Анатолій Кліновський в Семінарії

AddThis Social Bookmark Button

12-14 березня, Анатолій Іванович Кліновський викладав курс "Управління церквою" для групи студентів, що навчаються на бакалаврській програмі факультету Церковного служіння, Рівненської Семінарії. Окрім цього, Анатолій Іванович із задоволенням провів в позаурочний час своєрідний міні-семінар для усіх студентів Семінарії які навчаються на інших програмах.

Понеділок, 27 січня 2014 17:31

Вручення сертифікатів в Зарічному

AddThis Social Bookmark Button

 

426 січня, в церкві смт.Зарічне відбулося вручення сертифікатів для групи молоді, що пройшла 3-місячний початковий курс для вчителів Недільної школи. Навчання проводилось на базі місцевої церкви викладачами Рівненської Духовної Семінарії.

           В смт. Зарічне, що є одним із найвіддаленіших районних центрів від Рівного (230 км), на протязі останніх трьох місяців вирувало справжнє студентське життя. Адже молодь цього району виявила бажання пройти початковий навчальний курс підготовки вчителів Недільної школи підготований викладачами та методистами Рівненської Семінарії. Понад 60 молодих хлопців та дівчат успішно здали екзамени та отримали сертифікати про завершення цього курсу.  

         Врученню сертифікатів передувало святкове служіння з участю молоді та гостей Зарічненської церкви. На святі були присутні, ректор Рівненської Семінарії О.В.Третяк, керівник відділу навчання при Рівненському об’єднанню ХВЄ П.В.Музичук, керівник відділу дитячого служіння О.В.Рощук, та старший пресвітер Зарічненського району В.М.Кучміч.

Щиро вітаємо молодь яка зробила перші кроки у розвитку своїх знань в сфері дитячого служіння. Бажаємо вам подальшого духовного зростання та розвитку своїх здібностей.

AddThis Social Bookmark Button

35963589Шановні друзі,дозвольте від імені працівників та студентів Рівненської Духовної Семінарії ХВЄ сердечно привітати Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаємо Вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступаючий рік стане для вас роком миру, злагоди та зростання в пізнанні Господа нашого Ісуса Христа.

Безцінний дарунок Різдва є своєрідним нагадуванням для нас, що ми є улюблені у Господа. Cлава Ісусу Христу!
З молитвами про Вас, колектив Рівненської Духовної Семінарії ХВЄ

AddThis Social Bookmark Button

17 грудня 2013 року в приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч керівників церковної та академічної освіти ЦХВЄУ.

 

Віктор Вознюк

 

На підсумкову зустріч освітян з’їхалися завідувачі обласних відділів освіти ЦХВЄУ, а також  керівники духовних навчальних закладів братерства – Київського біблійного інституту, Рівненської богословської семінарії, Слов’янської біблійної школи, Коростенської семінарії практичного богослів’я, Тернопільської біблійної семінарії, Полтавської біблійної семінарії, Київської богословської семінарії "Благодать та істина".

Привітавши присутніх, завідувач Відділу освіти Церкви ХВЄ України Віктор Вознюк надав слово старшому єпископу ЦХВЄУ Михайлові Паночку. "Ми всі розуміємо наскільки важливим є біблійне навчання, - сказав Михайло Степанович, прочитавши уривок з Євангелія від Івана 10:9. – Ніхто не зможе вичерпати Слово Боже до дна, в основі Якого Ім’я Ісуса Христа. Хочу дати вам, вчителі, декілька порад: людей треба вести на "пасовиська зелені", сила Церкви полягає в близьких стосунках з Христом, і саме в Ньому є вся доброта і багатство християнина".

Після спільної молитви слово взяв Віктор Вознюк, який говорив про відношення до ситуації, що склалася в Україні. "Публічна інформація – це тільки невелика частина "айсберга". І саме через незнання повної картини християнами сатані вдається вивести їх із рівноваги. Тому остерігаймося, щоб, аналізуючи політичні події, не зайти в зону осудження, де люди травляться неправдивою інформацією, і не надіймося на людей, а тільки на Бога", - резюмував завідувач Відділу освіти ЦХВЄУ.

Після того керівники відділів освіти в областях та керівники навчальних закладів звітували за працю в 2013 році, а також за стан реалізації проекту "Засади віровчення ЦХВЄУ" та реалізацію посібника для служителів "Богослужбова практика ЦХВЄУ" в церквах ХВЄ України.

 

 

Спільне фото освітян

По обіді освітяни обговорили ряд важливих питань, серед яких питання про порозуміння між різними школами та навчальними програмами в контексті освітнього процесу ЦХВЄУ, поновлення реєстру викладачів, запровадження програми навчання для усіх проповідників братерства, питання майбутнього об’єднання церковної та академічної освіти, поїздка наступного року працівників Відділу освіти ЦХВЄУ до Ізраїлю, а також дата наступної робочої зустрічі в Одесі.

Після того адміністратор Відділу освіти ЦХВЄУ Василь Попудник представив корисну друковану продукцію – щотижневик та календар-планувальник на 2014 рік, які вийшли в світ під редакцією Відділу освіти ЦХВЄУ.

Секретар Відділу освіти ЦХВЄУ Богдан Галюк обговорив з присутніми проблеми прес-служб обласних відділів освіти братерства, зауваживши як позитивні так і негативні аспекти служіння в інформаційному середовищі.

Вкінці зустрічі з числа освітян була створена робоча група, яка займеться написанням підручника для батьків, ініційованим комітетом ЦХВЄУ.

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 

Четвер, 11 серпня 2016 00:00

Запрошуємо на навчання

AddThis Social Bookmark Button

Рівненська духона семінарія ХВЄ, оголошує набір на новий навчальний рік.

Пропонуємо навчання за наступними напрямками:
- Бакалавр богослів'я та церковного служіння

- Молодіжне служіння

- Регент хору та керівник музично-хоровогу колективу

- Вчитель Недільної школи

- Інструктор-методист НШ

 Документи, необхідні для вступу:

Вівторок, 10 березня 2015 10:39

Місіонерська практика

AddThis Social Bookmark Button

446-7 березня 5 студентських команд факультету Церковного служіння відправилися на місіонерську практику. Активну участь в місіонерському служінні наші студенти будуть звершувати на Харківщині, Волині та в Гощанському районі. Будемо вдячні всім хто згадуватиме служіння наших студентів на місіонерських полях.

Понеділок, 06 жовтня 2014 20:39

25 років служіння РДСА

AddThis Social Bookmark Button

12Рівненька Духовна семінарія і Академія ХВЄ відзначила свій 25-річний ювілей, який відбувся 27 вересня 2014 року на базі церкви «Свята Трійця» м Рівне. Аби згадати досягнення та довгу дорогу розвитку біблійного закладу, на свято з’їхалися студенти, викладачі та випускники РДСА.

Про це повідомляє викладач навчального закладу Оксана Вітюк.

Ректор семінарії Олександр Третяк закликав усіх до молитви з подякою Богу за всіх, хто брав участь у започаткуванні духовної освіти. Особливої уваги заслуговує засновник закладу Павло Купріянович Василець.

«Саме йому Господь поклав у серце таку ідею, - зазначив Олександр Третяк. – Подякуймо Господу, Який дав сили пройти через перешкоди і втілити цей задум в життя». За весь період свого існування Семінарія підготувала 8600 випускників, зокрема місіонерів, пасторів, регентів, молодіжних керівників, вчителів Недільної школи.

Спогадами про початок праці семінарії поділилися директор місії «Без кордонів» Микола Богданець, завідуючий відділом освіти області Петро Музичук, а також єпископ ЦХВЄ Рівненщини Віктор Боришкевич.

Багато щирих привітань і побажань подальшої плідної праці прозвучали від випускників, друзів і партнерів, яких за роки праці назбиралося чимало. Зокрема, вітання першого заступника голови об`єднання ХВЄ Волині Василя Паламарчука, директора місії «Агапе» Сергія Нестерука, замісника керівника відділу служіння глухих України Ігоря Заболоцького, директора місії милосердя «Добрий самарянин» Ростислава Боришкевича, ректора Слов’янського Університету Вашингтона (США) Миколи Віннічука, Фредеріка Квасі Інтьямо із Республіки Гана (Африка).

Справжньою прикрасою свята став об’єднаний хор випускників Музичного факультету РДСА під керуванням Бойко Наталії Богданівни.

«З різних куточків нашого краю з’їжджаються молоді хлопці та дівчата, щоб і надалі вдосконалювати свою майстерність і славити Господа піснею», - зазначають організатори свята.

Викладачі Семінарії зазначають, що обов’язком кожного християнина є зростання у пізнанні Бога та Його волі.

«Мета Рівненської Духовної Семінарії – допомогти усім бажаючим вчитися, заохотити молодих і старших здобувати знання і застосовувати їх у подальшій праці. Саме тому без корисних порад, вчення не відбувається жоден захід РДСА. І цього дня без духовної поживи не залишився кожен, хто прибув на свято», - зауважують організатори.

Пастор, місіонер, директор Східноєвропейського Лідерського Форуму Ярослав Лукасік наголосив на важливості місії та покликання для кожного християнина.

«Коли хтось хоче за Мною йти, хай зречеться себе самого, візьме свій хрест і йде за Мною» (Мт.16:24). Служитель зауважив, що для слідування за Христом треба було виконати дві умови.

«Перша – зректися себе, тобто перестати жити за правилом «я – центр Всесвіту», кожного дня вбивати у собі егоїста. Друга – взяти свій хрест. Христос не мав на увазі якісь страждання, про які часто люди кажуть: «Це мій хрест». Для Самого Сина Божого хрест став метою життя, Його місією, засобом примирення людей і Отця. Так само і ми були створені для певної місії, і це не набуття якогось земного капіталу, нерухомості, автомобіля. Все, що ми тут маємо - це засіб для виконання Божої мети», - зазначив Ярослав Лукасік.

Пастор-місіонер звернув увагу на те, що хрест для нас – це добрі вчинки, задля яких ми народжені, а саме: нести у світ світло Євангелії, кликати людей до примирення із Творцем, бути у своїх ділах послідовниками Христа.

«Хрест Христа для нас – це ключ до неба. Бог шукає людей, які візьмуть свого хреста, які будуть думати і діяти так, як того хоче Він, девізом котрих стануть слова Христа: «Хліб Мій – чинити волю Того, Хто послав Мене», - наголосив він.

Серед присутніх на святі був і керівник відділу освіти при ЦХВЄУ Віктор Вознюк. Багато років він був членом євангелізаційної групи, тому цю справу знає «зсередини».

З плином часу та змінами у суспільстві повинні мінятися і методи донесення людям Євангелії. Саме про це розмірковував спікер. Він окреслив вектори євангелізації української церкви.

Служитель розповів про важливість не лише зовнішньої євангелізації, але й про євангелізацію воцерковленого молодого покоління, яке у жодному випадку не можна втрачати.

Присутні на ювілеї РДСА кажуть, що програма свята була цікавою і корисною. Вони змогли зустрітися зі давніми друзями.

«Знову і знову лунали подяки випускників їхнім наставникам. Сподіваємося, Господь і надалі благословить всіх, хто робить вклад у працю Рівненської Духовної Семінарії, зміцнить їхні серця і руки», - кажуть організатори 25-річного ювілею Духовної семінарії.


Середа, 17 вересня 2014 13:53

Ювілей Семінарії

AddThis Social Bookmark Button

rdsa27 вересня, 2014 р. в приміщенні церкви "Святої Трійці", м.Рівне, відбудеться святкова конференція та зустріч випускників Рівненської духовної Семінарії. Ось уже 25 років РДСА несе служіння на ниві духовної освіти. За це проміжок часу випускниками нашого навчального закладу стало більше 8,500 студентів, котрі навчались на різних програмах Семінарії.

Запрошуємо всіх студентів, випускників, молодь, та всіх бажаючих відвідати цей урочистий захід. Спікерами конференції будуть старший єпископ ЦХВЄУ, Паночко М.С. та керівник відділу освіти ЦХВЄУ, Вознюк В.В.

Вхід вільний для всіх бажаючих.

Понеділок, 07 липня 2014 09:30

Набір на новий навчальний рік

AddThis Social Bookmark Button

893148Рівненська Духовна Семінарія оголошує набір абітурієнтів на новий навчальний рік очно-заочної форми навчання.

Факультет Церковного Служіння

        - бакалавр Богослов’я і церковного служіння, (термін навчання - 4 роки)

       - програма підготовки керівників молоді (термін навчання - 2 роки)

         - програма підготовки сурдоперекладачів-місіонерів (термін навчання -2 роки)

Факультет Музичного служіння

       - програма підготовки регентів церковних хорів та керівників музично-хорових колективів    

           (термін навчання - 2 роки)

Факультет Християнської освіти

       - програма підготовки вчителів недільних шкіл та працівників табірного служіння (термін навчання - 1 рік)

         - програма підготовки інструкторів-методистів недільних шкіл (термін навчання – 2 роки.)

За детальною інформацією і пакетом вступних документів завертайтеся за адресою:

м.Рівне, вул. Хліборобів, 2.(Новий Двір)

або завантажуйте за з нашого сайту.

Якщо вас цікавить додаткова інформація, телефонуйте:

тел. (0362) 681222

моб.тел 097 8606647

www.rdsa.rv.ua

П'ятниця, 21 березня 2014 13:19

Славік Радчук в РДС

AddThis Social Bookmark Button

21.03.2014. Рівненську Семінарію відвідав відомий у багатьох країнах світу, євангелист Славік Радчук.
Студенти Семінарії мали нагоду послухати з вуст євангелиста звернення та заклик до щирого служіння Господеві. Славік наголосив, що сучасна генерація має набагато більше можливостей для благовістя ніж колись мали наші батьки, тож він закликав молодь ефективно використовувати час. Студенти із задоволенням провели час спілкування із Славіком Радчуком, а в кінці спілкування він звершив молитву за них.

П'ятниця, 21 березня 2014 13:17

Анатолій Кліновський в Семінарії

AddThis Social Bookmark Button

12-14 березня, Анатолій Іванович Кліновський викладав курс "Управління церквою" для групи студентів, що навчаються на бакалаврській програмі факультету Церковного служіння, Рівненської Семінарії. Окрім цього, Анатолій Іванович із задоволенням провів в позаурочний час своєрідний міні-семінар для усіх студентів Семінарії які навчаються на інших програмах.

Понеділок, 27 січня 2014 17:31

Вручення сертифікатів в Зарічному

AddThis Social Bookmark Button

 

426 січня, в церкві смт.Зарічне відбулося вручення сертифікатів для групи молоді, що пройшла 3-місячний початковий курс для вчителів Недільної школи. Навчання проводилось на базі місцевої церкви викладачами Рівненської Духовної Семінарії.

           В смт. Зарічне, що є одним із найвіддаленіших районних центрів від Рівного (230 км), на протязі останніх трьох місяців вирувало справжнє студентське життя. Адже молодь цього району виявила бажання пройти початковий навчальний курс підготовки вчителів Недільної школи підготований викладачами та методистами Рівненської Семінарії. Понад 60 молодих хлопців та дівчат успішно здали екзамени та отримали сертифікати про завершення цього курсу.  

         Врученню сертифікатів передувало святкове служіння з участю молоді та гостей Зарічненської церкви. На святі були присутні, ректор Рівненської Семінарії О.В.Третяк, керівник відділу навчання при Рівненському об’єднанню ХВЄ П.В.Музичук, керівник відділу дитячого служіння О.В.Рощук, та старший пресвітер Зарічненського району В.М.Кучміч.

Щиро вітаємо молодь яка зробила перші кроки у розвитку своїх знань в сфері дитячого служіння. Бажаємо вам подальшого духовного зростання та розвитку своїх здібностей.

AddThis Social Bookmark Button

35963589Шановні друзі,дозвольте від імені працівників та студентів Рівненської Духовної Семінарії ХВЄ сердечно привітати Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаємо Вам щастя, успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі роки. Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут, а наступаючий рік стане для вас роком миру, злагоди та зростання в пізнанні Господа нашого Ісуса Христа.

Безцінний дарунок Різдва є своєрідним нагадуванням для нас, що ми є улюблені у Господа. Cлава Ісусу Христу!
З молитвами про Вас, колектив Рівненської Духовної Семінарії ХВЄ

AddThis Social Bookmark Button

17 грудня 2013 року в приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч керівників церковної та академічної освіти ЦХВЄУ.

 

Віктор Вознюк

 

На підсумкову зустріч освітян з’їхалися завідувачі обласних відділів освіти ЦХВЄУ, а також  керівники духовних навчальних закладів братерства – Київського біблійного інституту, Рівненської богословської семінарії, Слов’янської біблійної школи, Коростенської семінарії практичного богослів’я, Тернопільської біблійної семінарії, Полтавської біблійної семінарії, Київської богословської семінарії "Благодать та істина".

Привітавши присутніх, завідувач Відділу освіти Церкви ХВЄ України Віктор Вознюк надав слово старшому єпископу ЦХВЄУ Михайлові Паночку. "Ми всі розуміємо наскільки важливим є біблійне навчання, - сказав Михайло Степанович, прочитавши уривок з Євангелія від Івана 10:9. – Ніхто не зможе вичерпати Слово Боже до дна, в основі Якого Ім’я Ісуса Христа. Хочу дати вам, вчителі, декілька порад: людей треба вести на "пасовиська зелені", сила Церкви полягає в близьких стосунках з Христом, і саме в Ньому є вся доброта і багатство християнина".

Після спільної молитви слово взяв Віктор Вознюк, який говорив про відношення до ситуації, що склалася в Україні. "Публічна інформація – це тільки невелика частина "айсберга". І саме через незнання повної картини християнами сатані вдається вивести їх із рівноваги. Тому остерігаймося, щоб, аналізуючи політичні події, не зайти в зону осудження, де люди травляться неправдивою інформацією, і не надіймося на людей, а тільки на Бога", - резюмував завідувач Відділу освіти ЦХВЄУ.

Після того керівники відділів освіти в областях та керівники навчальних закладів звітували за працю в 2013 році, а також за стан реалізації проекту "Засади віровчення ЦХВЄУ" та реалізацію посібника для служителів "Богослужбова практика ЦХВЄУ" в церквах ХВЄ України.

 

 

Спільне фото освітян

По обіді освітяни обговорили ряд важливих питань, серед яких питання про порозуміння між різними школами та навчальними програмами в контексті освітнього процесу ЦХВЄУ, поновлення реєстру викладачів, запровадження програми навчання для усіх проповідників братерства, питання майбутнього об’єднання церковної та академічної освіти, поїздка наступного року працівників Відділу освіти ЦХВЄУ до Ізраїлю, а також дата наступної робочої зустрічі в Одесі.

Після того адміністратор Відділу освіти ЦХВЄУ Василь Попудник представив корисну друковану продукцію – щотижневик та календар-планувальник на 2014 рік, які вийшли в світ під редакцією Відділу освіти ЦХВЄУ.

Секретар Відділу освіти ЦХВЄУ Богдан Галюк обговорив з присутніми проблеми прес-служб обласних відділів освіти братерства, зауваживши як позитивні так і негативні аспекти служіння в інформаційному середовищі.

Вкінці зустрічі з числа освітян була створена робоча група, яка займеться написанням підручника для батьків, ініційованим комітетом ЦХВЄУ.

Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

 

Відділ освіти церкви ХВЄ

voznukВознюк Віктор Володимирович

Керівник відділу освіти союзу ХВЄП в Україні

 

Соціальні канали

Наш аудіоподкаст