Богослов’я

Богослов’я

Це чотирирічна програма загальної підготовки пасторів, євангелістів, вчителів, проповідників, благовісників та керівників молоді.

Програма сприяє зміцненню біблійних цінностей, правильному трактуванню і застосуванню Біблії в практичному житті. Допомагає критично аналізувати дії в церковному житті, об’єктивно дивитися на конфесійні розбіжності та захисту Біблійної позиції.  Сприяє усвідомленню та відповідальності свого служіння в сім’ї, церкві і суспільстві.

         Повний курс програми складає 4 роки: 20 однотижневих сесій.

Є можливість до 40% сесій пройти дистанційно. Тобто всі предмети будутьзаписуватись, щоб кого немає на сесії міг пройти самостійно.

         До цієї програми входить вивчення Біблії та теології, Історії Церкви та місіології, практичного служіння, педагогіки, психології та інших загальноосвітніх предметів.

         По закінченню повного курсу навчання випускники мають  практичні навички в служінні, теоритичні знання у викладанні та організації навчання на церковному рівні. отримують диплом рівня С кваліфікація «Бакалавр богослов’я». Всі випусники мають можливість продовжити навчання на магістратурі в будь-якому із Вищих духовних навчальних закладах УЦХВЄ відповідного рівня.